چاپ کتاب بصورت دیجیتال از یک تا پانصد نسخه
  چاپ افست: تکرنگ، دورنگ، چهار رنگ
  پذیرش سفارش حضوری و اینترنتی
  صفحه آرایی. طراحی جلد. اخذ شابک و فیپانمونه کتاب‌های
چاپ شده

معــرفی و
فروش کتــاب

سفارش چاپ و توضیحات ضروری

معــرفی و آمــوزش
مــراحل چــاپ

محاسبه هزینه صفحه‌آرائی

کاتالوگ
چاپ و طرح امروز

کالای
تبلیغاتی
خرید کتب انتشارات سلمان آزاده

کتاب خود را چاپ کنید!
بدون محدودیت، از یک تا 5000 نسخه

تهران، خیابان شریعتی. روبروی پارک شریعتی. پلاک 975. واحد یک
 22869217-88392516-88392482   ❒  chap.emruz@gmail.com
Telegram: @chapemruz // 09212344202


 


مجموعه فعالیت‌های چاپ و طرح امروز

چاپ کتاب بصورت دیجیتال و افست:
با وجود اینکه امروزه بسیاری از کتاب‌ها در قالب فایل‌های کامپیوتری ارائه می‌شوند، همچنان در دست داشتن نسخه چاپی کتاب و آرشیو کردن آن در کتابخانه شخصی و کتابخانه عمومی، دانشگاه و مراکز آموزشی دیگر ضروری است. افزایش متقاضیان کتاب بصورت فایل‌های کامپیوتری نظیر پی‌دی‌اف PDF و یا لایبرری‌های اختصاصی (Digital Library) موجب کاهش متقاضیان نسخ چاپی شده است. زمانی که چاپ کتاب با تیراژ کمتر از پانصد نسخه نیاز است، اقدام به چاپ کتاب بصورت افست موجب بالارفتن قیمت تمام شده می شود.

برای آنهائی که به مراحل چاپ تسلط ندارند این توضیح لازم است که در چاپ افست از هر صفحه کتاب باید تصویری تهیه شود که نظیر قالب عمل می کند و به آن زینک می گویند. بنابراین اگر کتابی با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه چاپ می شود، هزینه زینک آن بر ۱۰۰۰ جلد تقسیم می شود. چنانچه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ جلد چاپ شود، همچنان هزینه یک دور چاپ بصورت کامل دریافت می شود که این امر در صنعت چاپ افست معمول است.

در چنین مواردی چاپ دیجیتال (Digital Book Publishing) به کمک می آید. چاپ دیجیتال نیاز به زینک ندارد و حداقل تیراژ آن هیچ محدودیتی ندارد، تا جائی که حتی می‌توان یک نسخه از یک عنوان کتاب را چاپ کرد. خروجی چاپ دیجیتال کاملا شبیه چاپ افست (و بعضا بهتر به دلیل کنترل بیشتر بر کیفیت) است و فقط توسط متخصصین چاپ تفاوت آن قابل تشخیص است. به عبارت دیگر کتابی که بصورت دیجیتال چاپ شده با نسخه افست آن تفاوتی ندارد. این روش سال‌هاست توسط شرکت‌های معروفی چون آمازون استفاده می‌شود. آمازون فایل کامپیوتری کتاب را در اختیار دارد و بنا به سفارش شما از آن چاپ کرده و ارسال می‌کند. علاوه بر چاپ کتاب بصورت دیجیتال و افست، دیگر خدمات چاپ نظیر ویرایش و ویراستاری متن، صفحه آرائی، طراحی جلد و اخذ شابک ISBN و فیپا FIPA کتابخانه ملی و مجوز وزارن ارشاد نیز توسط چاپ و طرح امروز ارائه می‌شود. علاوه براین برای متقاضیانی که تمایل به ثبت بین المللی کتاب خود دارند امکان اخذ شابک بین المللی نیز وجود دارد که خصوصا برای اساتید و محققیق مرجع و رفرنس بین المللی معتبری خواهد بود.

چاپ و طرح امروز متعلق به انتشارات سلمان آزاده است. این انتشارات در انتشار زمینه کتاب‌های تخصصی مذهبی، سیاسی، عرفان، فلسفه، مولوی شناسی، معماری ایرانی و اسلامی و ادبیات و شعر فارسی کتب ارزشمند متعددی را در سوابق فعالیت خود دارد که از آن نمونه می توان به دانشنامه معاصر قرآن کریم، عرفان ثقلین، ساختار مثنوی معنوی، سلطان العارفین شیخ صفی الدین اردبیلی، زاهدنامه، پدیدارشناسی فاطمه(س)، الله در قرآن، موسیقی عرفانی، تئوری چهارم سیاست، دیپلماسی و امنیت ملی، احزاب فدراسیون روسیه، افکار هابرماس، فقه‌الله اکبر، گفتمان انقلابی در جهان اسلام، مجموعه اشعار دوزبانه سیدعلی موسوی گرمارودی - طاهره صفارزاده - قیصر امین‌پور - سلمان هراتی و علیرضا قزوه و کتب متعدد در مورد ملاصدرا و سید حسین نصر و ابن سینا و ... اشاره کرد.

ارائه خدمات توسط چاپ و طرح امروز:
در این سایت نرم افزار ‌محاسبه هزینه برای چاپ دیجیتال و افست در لینک بالای صفحه قرار داده شده است. قیمت چاپ دیجیتال قطعی و قیمت ‌چاپ افست به دلیل تاثیر تغییر قیمت مواد مصرفی در تیراژ بالا، تقریبی است. چنانچه در انتخاب ابعاد کتاب یا موارد دیگر ابهام دارید لطفا با ما تماس بگیرید. برای ناشرین، چاپ دیجیتال نسبت به محاسبات سایت با تخفیف ارائه می‌شود.

علاوه بر سفارش حضوری می‌توانید همه‌ی مراحل سفارش را اینترنتی انجام دهید. کتاب شما چاپ و به آدرس شما‌ در تهران یا شهرهای دیگر ارسال خواهد شد.

تهران، خیابان شریعتی. روبروی پارک شریعتی. پلاک ۹۷۵. واحد یک
 22869217-88392516-88392482   ❒  chap.emruz@gmail.com
Telegram: @chapemruz // 09212344202
www.chap-emruz.com © Apr 2019


  چاپ کتاب از یک تا پانصد نسخه   چاپ دیجیتال کتاب   چاپ کتاب در تیراژ بالا   محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب   محاسبه هزینه چاپ کتاب   محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب بصورت دیجیتال   ارسال اینترنتی فایل کتاب و دریافت کتاب چاپ شده در شکل و ابعاد (قطع) استاندارد   سفارش غیر حضوری چاپ کتاب    اسکن، صحافی    تکثیر دانشجویی   تخفیف ویژه ناشرین   بازسازی کتب قدیمی   صفحه آرایی   طراحی جلد   طراحی کاتالوگ   طراحی آرم و لوگو   نرم افزار اندروید   شابک   فیپا   کتابخانه ملی   وزارت ارشاد   وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   چاپ افست  انجام تمام مراحل چاپ و نشر کتاب   چاپ دیجیتال و افست کتاب   محاسبه دقیق و به‌روز هزینه چاپ کتاب   چاپ و نشر   قیمت‌های به‌ روز   سفارش چاپ آنلاین دیجیتال کتاب   بهترین خدمات چاپ دیجیتال کتاب را تجربه کنید   چاپ   سامانه آنلاین و خودکار محاسبه هزینه چاپ کتاب   قیمت به روز   خدمات نوین چاپ   سیستم خودکار و کامل محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب