صفحه
اول
سایت
چاپ
کالای
تبلیغاتی

آموزش مراحل چاپ
دانلود
کتاب،
مجله

معرفی و
فروش کتاب


اصطلاحات
معمول در
چاپ کتاب
آشنائی با
قطع کتب و
اصطلاحات آن
آموزش
صفحه آرایی
کتاب
آموزش
مقدماتی طراحی
جلد کتاب
آموزش
صحافی
گالینگور
ذکر مطالب آموزشی این سایت بدون
آدرس‌دهی کامل سایت اکیدا ممنوع است

معرفی و آموزش مراحل چاپ
   

خلاصه‌ای از خدمات قابل ارائه

چاپ دیجیتال:
مولفین، ناشرین، اساتید دانشگاه، دانشجویان، سازمان ها، موسسات و شرکت ها در بسیاری موارد نیاز به چاپ تعداد محدود کتاب دارند. کیفیت کتاب چاپ شده به این روش نظیر چاپ افست است. در بخش نمونه کتب چاپ شده تصاویر برخی کتابهای چاپ شده بروش دیجیتال قابل مشاهده است.
 
چاپ افست:
برای چاپ با تیراژ بالا به صرفه است از چاپ افست استفاده شود. در تیراژهای کم افست، در بخش نرم افزار محاسبه هزینه چاپ، قیمت چاپ افست را با چاپ دیجیتال هم مقایسه کنید، چون در تیراژ کمتر از ۵۰۰ نسخه اکثرا چاپ دیجیتال به صرفه تر خواهد بود. تنوع صحافی نظیر چاپ دیجیتال قابل ارائه است.
 
خدمات مراحل قبل از چاپ:
خدمات مراحل قبل از چاپ نظیر تایپ، صفحه آرایی، ایندکسینگ، طراحی جلد، اخذ شناسه فیپا از کتابخانه‌ ملی و اخذ شابک از وزارت ارشاد، طراحی کاتالوگ و بروشور و ست اداری نیز ارائه می شود.
 
ارائه خدمات توسط چاپ و طرح امروز:
در این سایت نرم افزار ‌محاسبه هزینه برای چاپ دیجیتال و افست در لینک بالای صفحه قرار داده شده است. قیمت چاپ دیجیتال قطعی و قیمت ‌چاپ افست به دلیل تاثیر تغییر قیمت مواد مصرفی در تیراژ بالا، اندکی تقریبی است. چنانچه در انتخاب ابعاد کتاب یا موارد دیگر ابهام دارید لطفا با ما تماس بگیرید. برای ناشرین، چاپ دیجیتال نسبت به محاسبات سایت با تخفیف ارائه می شود.

برای ارائه سفارش، علاوه بر سفارش حضوری می توانید کلیه ی مراحل را اینترنتی انجام دهید و کتب چاپ شده و برای شما ارسال خواهد شد.www.chap-emruz.com © Sep 2016